Jméno:  
Nadpis:
Email:
Text zprávy:

 

Leo 18.10.2019 (0:10)

Domnívám se, že lektoři vyučující americkou angličtinu i britskou angličtinu jsou pro nás velkým přínosem. Zvolené téma mělo za důsledek rozšíření slovní zásoby v oblasti lidského života  a vneslo nás do děje, přemýšlení a mělo za následek i odhalování svého nitra. Myslím si, že to byl velmi aktivně strávený víkend.  S přáním krásných prázdnin Leo

Petra 18.10.2019 (0:10)

Nelče se to taky moc líbilo, byla nadšená (moc často se to nevidí... ). Snad zase bude příležitost, aby si mohla tu angličtinu procvičit.

Karolína 18.10.2019 (0:10)

Vendy se to moc líbilo, fakt byla nadšená, říkala, že by chtěla jít zase příští léto.

Dana Z. 18.10.2019 (0:09)

Ahoj Milado,   zdravím Tě a s malým odstupem píšu hodnocení kurzu. Jako každý rok, tak i letos jsem byla opět nadšená. Matthew vybral skvělá témata, bylo dost prostoru k mluvení a líbila se mi i nová slovní zásoba. Julie má zase jiný styl,ale určitě oceňuju písničky, zajímavé texty a zase odlišný přístup, jak ve výuce, tak i osobnostně. Terezka byla taky moc fajn, s ní jsme dělali role playing a různé situace, které se můžou stát. Celkově se mi kurz líbil, sešla se dobrá parta lidí, nálada byla fajn a učitelé skvělí.   Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit a budu se snad opět těšit na příští rok.

Markéta 19.9.2018 (14:42)

Moje připomínka by byla asi jediná, a to, že to bylo prostě skvělý!! Opravdu mě nenapadá jediná věc, která by mohla být jinak, bylo to perfektní a mě (a věřím, že všem) se to moc líbilo. Pokud bych měla mluvit za sebe, tak mě by asi nevadilo, kdyby byl kurz delší, třeba pětidenní. Nicméně když jsem viděla, jak byl první den seznamovací, „oťukávací“, druhý lepší a třetí super, umím si představit, jaká nálada by panovala den pátý J Jinak vážně super, jsem fakt ráda, že jsem se mohla zúčastnit, hodně mi to dalo a atmosféra byla bezvadná, děkuju.

Leo 19.9.2018 (14:42)

Probírané témata byly výborně zvolená a budou se určitě hodit v různých situacích. Velikost skupiny si myslím, že byla optimální. A také délka kurzu byla OK. Pokud se to zkombinuje ještě na hodinu měsíčně s rodilým mluvčím, tak je to cesta k pokroku. Zdraví a krásný zbytek prázdnin přeje Leo

Lenka 19.9.2018 (14:41)

Na kurzu jsem byla poprvé a byla jsem nadšená :) Jednou měsíčně víkendový kurz - to by nebylo špatný ... Ne, vážně - za mě naprostá spokojenost. Časově vyhovovalo, učitel "showman", fajn kolektiv.. Těším se na příští rok ;)

Leo 19.9.2018 (14:41)

Posílám hodnocení letního kurzu. Začnu negativem...uteklo to strašně rychle... a nyní plusy: Matthew ... výborně režírované scénky, které navozovaly nutnost rychlé reakce. Neocenitelné pro život, když člověk je nucen se svou slovní zásobou ostatním popsat různé situace. Julie...přínos jiné angličtiny britské, články, kde člověk se setkával s novou slovní zásobou, čtení textu, výslovnost, . a v písničkách chytání textu. Prostě prázdninový víkend, který způsobuje, že je člověk obohacen. Přeji hezké prázdniny a zdraví Leo

Tereza 19.9.2018 (14:41)

Především chci poděkovat za to, že jsi mne pozvala, z čehož vyplývá, že jsem s kurzem spokojená. Konkrétně: velmi mi vyhovoval počet lidí (oproti kurzu s Noahem). Pokud to nebyl max stav, jsem ochotná si příště spíše připlatit, než sdílet větší skupinu. Takto jsme se všichni dostali často ke slovu či k akci  . Dobrý tah byl podle mne střídání lektorů - zde pro mne v ideální kombinaci. Nejen britská a americká angličtina, ale i dva osobnostně různí lidé s různými výukovými styly. Díky tomu měl kurz dynamiku. Oba lektoři byli pro mne přínosní, každý trochu jinak. Navíc ne každý styl vyhovuje každému, a tak při střídání může každý mít aspoň chvíli něco, co je mu vlastní (Mathew je moc fajn, ale pro mne se opravdu musí prokládat Julií  ). Navíc Julie dávala důraz na práci s texty, Mathew na dramatiku, podle mne výsledek byl ideální výuková vyrovnanost  . Důležitý bod k dobru pak byla možnost otevřeně a bezpečně sdílet své skutečné názory a vůbec být vyzván a motivován k tomu o nich vůbec přemýšlet a mluvit - možná v zahraničních školách normální, ale u nás nikoliv. To je nadstandardní přínos kurzu, že nás vedl taky k vyššímu uvažování, především sami o sobě a o společnosti. Bylo by to stejně přínosné, kdybychom o tom mluvili česky, ale možná méně bezpečné  . Takže to bylo hodně obohacující. Myslím, že Mathew toho dosahuje tím, že chodí se svou kůží na trh, Julie podnětnými texty - účinek byl kupodivu obdobný. Nakonec - s údivem jsem zjišťovala, jak milí a opravdu zajímaví lidé byli v mé skupině. Nevím, zda máš nějaká výběrová kritéria  , nebo to byl důsledek předešlého bodu. Každopádně moc příjemná společnost. A úplně nakonec - moc jsem si to užila, byla to vážně zábava. Takže se těším příště a ještě jednou díky!

Ilona 19.9.2018 (14:30)

Moc zdravím a zasílám písmenka, tak jak jsem slíbila. Záměrně píšu až teď, kdy se to celé trochu uleželo  v hlavě ..hlavně holkám.Ale s radostí Ti píšu,že počáteční nadšení a slova chvály zůstaly i s odstupem a příští rok chtějí jet zase. Takže myslím, že celý váš tým má obrovskou pochvalu,páč od  puberťáku se to počítá nejvíc. Za mě taky, velká pochvala, výborní lektoři, úžasná ogranizace...takže ..thank you very much .

(1)